Позаурочна робота


26.01.17 - Виховна година до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту «Безсмертна сила людського духу».            26 січня 2017 року в училищі відбулася виховна година, присвячена Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту на тему: «Безсмертна сила людського духу». Заступник директора з виховної роботи Скиба М.П. познайомила учнів з темою Голокост, як одним із прикладів жорстокого ставлення фашистів до людей, розкрила зміст подій, пов’язаних з трагедією у Бабиному Яру та інших концентраційних таборів, розташованих на території Європи.
    
      Люди різних національностей, ризикуючи своїм життям, рятували євреїв під час фашистської навали. Таких людей стали називати Праведниками народів світу. Понад 2200 українців є Праведниками світу, їхні імена викарбувані на Стіні честі в Єрусалимі. Серед них Олексій Глаголєв, митрополит української греко-католицької церкви Андрій Шептицький. У 1973 році у Тель-Авіві на знак вдячності Шептицьому було встановлено пам’ятник. 
      Пам’ять про Голокост необхідна нам, щоб наші діти ніколи не були жертвами або байдужими спостерігачами проявів ворожнечі. 
     Тепер, коли Голокост відходить у минуле, нинішнє покоління має продовжити естафету пам’яті, відстоювати гідність людини і докладати зусиль до недопущення геноцидів і злочинів проти людяності.


10.04.17 - Участь у Третьому фестивалі-конкурсі «Воскресни, писанко!».     

 Взяла участь у ІІІ фестивалі-конкурсі «Воскресни, писанко!». На конкурс були представлені писанки, виготовлені власними руками учнів та педагогічних працівників у різних техніках виконання: «Дряпанка», «Мальованка», «Зернівка», писанки, прикрашені бісером, керамікою, вишивкою, виготовлені у техніці квілінг. Більше ста писанок були розвішані на «великодньому дереві». Великодня композиція була доповнена вишитими в різних техніках рушниками та серветками.

20.04.17 - Участь у інформаційно-просвітницькому заході для молоді «Ярмарок кар’єри - «Будуй кар’єру в Україні».  

   Взяла  участь у інормаційно-просвітницькому заході для молоді «Ярмарок кар’єри - «Будуй кар’єру в Україні», організований Ужгородським міським центром зайнятості спільно з управлінням освіти Ужгородської міської ради та департаментом освіти і науки Закарпатської ОДА.

На Ярмарку були представлені інформаційні матеріали про навчальний заклад, швейні, пастижерні вироботи та роботи гуртківців технічної творчості.

17.05.17 - Проведений профорієнтаційний захід «Ярмарка вакансій»     

    З метою інформування учнів щодо можливостей Державної служби зайнятості у пошуку роботи, ознайомлення з наявними вакансіями 17 травня 2017 року на базі нашого навчального закладу Ужгородський РЦЗ провів «Ярмарку вакансій». Директор училища Лідія Павлівна Гондорчин довела інформацію про напрямки, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників. В.о.директора районного центру зайнятості Юрій Лукач розповів присутнім про стан ринку праці Ужгородського району, про нові сучасні методи роботи центру зайнятості. На захід були запрошені роботодавці, які надали учням інформацію про вакансії по професіям, за якими навчальний заклад готує спеціалістів. Це, зокрема, ТОВ «РОСС Україна», ТОВ «Вест-Чікен», ТОВ СК «Зінедін», ПАТ «Державний ощадний банк України», ФОП Міцьо Г.Л., ФОП Рущак Т.В., ФОП Мартиненко Л.П.

08.06.17 - Година спілкування до Всесвітнього дня довкілля.     

    Традиційно Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу, починаючи з 1973 року. 
   8 червня 2017 року викладач Скиба М.П. провела  годину спілкування, під час якою учні отримали інформацію про історією цього свята, переглянули презентацію. Відзначення цього дня кожного року допомагає привернути увагу суспільства до проблем довкілля і підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до раціонального використання та відтворення природних ресурсів.


21.09.17 - Участь у інформаційно-просвітницькому заході для молоді «Ярмарок кар’єри - «Вибирай професію – будуй своє майбутнє!»    


         21 вересня 2017 року  взяла участь у інформаційно-просвітницькому заході для молоді  «Ярмарок кар’єри - «Вибирай професію – будуй своє майбутнє!»,      організований Ужгородським міським центром зайнятості спільно з управлінням освіти Ужгородської міської ради. Метою заходу - допомогти учнівській молоді у професійному самовизначенні, формувати усвідомлений підхід до вибору професії, відповідальності за власне майбутнє. 


23.11.17 - Участь у інформаційно-просвітницькому заході для молоді «Ярмарок вакансій».     

 23 листопада 2017 року взяла участь у інформаційно-просвітницькому заході для молоді «Ярмарок вакансій», організований Ужгородським районним центром зайнятості.
   Більше 20 роботодавців презентували свої підприємства та представили наявні вакансії. На заході були присутні учні випускних класів Великолазівської, Середнянської, Лінцівської ЗОШ Ужгородського району.
 Наш навчальний заклад представив друковану продукцію з презентацією освітніх послуг. Учасники учнівського театру мод «Мій стиль» виступили з колекцією «Чобітками по калюжі» створену на гуртку «Дизайн одягу» учнями Деденок О, Матей О., під керівництвом Ільницької Г.В. Учні групи № 10 з професії перукар, (перукар-модельєр) візажист разом з майстром виробничого навчання Новак Н.І. провели майстер-класи з плетіння кіс, розпису хною на тілі.

30.11.17 - Виховний захід на тему: «СНІД – смертельна загроза людству. Знати, щоб жити!!!».     

   30 листопада 2017 року у співпраці з лікарем  обласного центру здоров’я Тетяною Іванівною Маркович викладач Скиба М.П. провели  з учнями училища виховний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, який відзначають 1 грудня. Під час бесіди учні отримали інформацію про епідемічну ситуацію з ВІЛ в Україні, про шляхи передачі ВІЛ та руйнування міфів, які існують в суспільстві щодо людей з позитивним ВІЛ статусом. Інформація, почута під час заходу, не залишила нікого байдужим, адже сьогодні ми всі відкриємо очі на глобальну проблему не тільки нашої держави, а й усього людства. Це пандемія СНІД і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких від цієї страшної інфекції,бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім”ю. Бережіть себе!


19.12.17 - Театралізоване дійство до Дня святого Миколая «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час».  

    День святого Миколая - одне з найсвітліших і найрадісніших свят. 19 грудня 2017 року в училищі відбулося театралізоване дійство «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час», яке підготували учні першого курсу у співпраці з  заступником директора з ВР Скибою М.П. та  бібліотекарем Голубкою М.В. Персонажі театралізованого дійства завітали до учнів в навчальні кабінети, майстерні виробничого навчання, викладачів та інших працівників училища з солодощами, подарунками, побажаннями, щоб це свято стало для всіх святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.
   Учні і працівники сприйняли це свято щиро, з великим захопленням і радістюю.

21.02.2018  - «І ТАМ, ДЕ ЗВУЧИТЬ РІДНА МОВА, ЖИВЕ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД» 

 
21 лютого в нашому навчальному закладі була проведена літературна година, яку підготувала разом із бібліотекарем Голубкою М.В. за участі членів учнівського самоврядування. Під час заходу учні дізналися про історію свята, яке має трагічний початок. 21 лютого 1952 року у Бангладеш (Східний Пакистан) пакистанська влада жорстоко придушила демонстрацію людей, які виражали свій протест проти урядової заборони на використання в країні своєї рідної — бенгальської, мови. Відтоді кожного року Бангладеш відзначає день полеглих за рідну мову. Саме за пропозицією цієї країни ЮНЕСКО проголосило 21 лютого Міжнародним днем рідної мови.
    Учні читали вірші відомих українських поетів про рідну мову та написали диктант єдності «Без мови немає народу».
    Результатом проведення літературної години стало усвідомлення учнями того, що рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам.
   

16.03.2018 - ВИЇЗНА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА У СПІВПРАЦІ З УЖГОРОДСЬКИМ РАЙОННИМ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ   

   
16 березня 2018 року з учнями випускних класів Дубрівської та Чабанівської загальноосвітніх шкіл 1-П ступенів Ужгородського району  провела профорієнтаційні уроки, до яких долучилися директор Ужгородського центру зайнятості Лукач Ю.І. та заступник начальник відділу надання соціальних послуг Бута І.П..
    Учні шкіл отримали інформацію про професії, за якими ведеться підготовка в навчальному закладі, Правила прийому на 2018 рік. Під час бесіди учні переглянули відеоматеріали про училище. Всі бажаючі отримали профорієнтаційний матеріал.


21.03.2018 - ВИЇЗНА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА   

   
21 березня 2018 року з учнями випускних класів Червонівської, Есенської загальноосвітніх шкіл 1-Ш ступенів та Соловківської загальноосвітньої школи 1-П ступенів Ужгородського району  провела профорієнтаційні уроки, до яких долучилися  директор Ужгородського центру зайнятості Лукач Ю.І. та заступник начальник відділу надання соціальних послуг Бута І.П. 


04.04.2018 - ВИЇЗНА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА     

   
4 квітня 2018 року з учнями випускних класів В.Лазівської ЗЗСО 1-Ш ст..Баранинської сільської ради, Р.Комарівської, Середнянської, Лінцівської та Худлівської загальноосвітніх шкіл 1-Ш ступенів Ужгородського району провела  профорієнтаційні уроки, до яких долучилися  викладач Кереканич О.П. та учасники учнівського театру мод «Мій стиль», які виступили перед учнями з різними колекціями одягу. Під час бесіди учні шкіл отримали інформацію про професії, за якими ведеться підготовка в навчальному закладі, Правила прийому на 2018 рік., а також переглянули відеоматеріали про училище. Всі бажаючі отримали профорієнтаційний матеріал.

05.04.2018 - ЧАРІВНА КВІТКА УКРАЇНИ - КВІТКА ЦІСИК

   
5 квітня 2018 року разом із бібліотекарем училища Голубкою М.В. провела тематичний урок з відзначення 65-річчя з дня народження Квітки Цісик, американської співачки українського походження. Недарма кажуть, що нашого цвіту – по всьому світу. 
    Бібліотекар училища Голубка М.В. ознайомила учнів з біографією співачки, яка прожила все життя в США і тільки в 1983 року Квітка разом з матір’ю відвідала Україну. Це був неафішований і перший (як і останній) раз, коли Квітка побувала в історичній батьківщині. Після проголошення незалежності України вона мріяла дати серію концертів на Батьківщині. Та, на жаль, її мрії не здійснилися, адже страшна та невиліковна хвороба обірвала її життя. 

12.04.2018 - ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ КУТОЧКАМИ РІДНОГО ЗАКАРПАТТЯ   

     
12 квітня 2018 року, в рамках місячника охорони навколишнього середовища, присвяченого Всесвітньому Дню Землі, разом з викладачем Кереканич О.П підготувала та провела тематичну виховну годину, під час якої учні переглянули відеофільм про природу рідного краю. 
   Учні отримали інформацію про 7 чудес Закарпаття: Карпатські гори, Синевирське озеро, мінеральні та термальні води, долину нарцисів, замки та храми Закарпаття, традиції народу багатонаціонального краю. 
   Кожна людина на Землі повинна раціонально використовувати природні багатства, дбати про їх збереження та відновлення і пам’ятати, що вона є частиною природи і повинна жити в гармонії з нею.

Немає коментарів:

Дописати коментар